Jubileumsauksjonen 1814-2014, del 2

Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Printz, Christian August (1819-1867)
Fra Sørumsvannet 1845

Olje på lerret
56x76
Signert og påtegnet på baksiden, på blindrammen: Motivet fra Sorumsvandet (?) Copi efter Baade Chr Aug Printz Mai 1845

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Vurdering