Folkestad, Bernhard(1879-1933)
Sittende mann i atelierinteriør
Olje på lerret
90x100
Signert nede t.v.: Bernh. Folkestad
Vurdering
Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Tilslag NOK 15 000
Olje på lerret
90x100
Vurdering