Jubileumsauksjonen 1814-2014, del 2

Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Folkestad, Bernhard (1879-1933)
Sittende mann i atelierinteriør

Olje på lerret
90x100
Signert nede t.v.: Bernh. Folkestad

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000