Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Seilskute i kystlandskap
Olje på lerret, oppklebet på plate
41x53
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Vurdering
Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Tilslag NOK 10 500
41x53
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Vurdering