Jubileumsauksjonen 1814-2014, del 2

Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Seilskute i kystlandskap

Olje på lerret, oppklebet på plate
41x53
Signert nede t.v.: Th Holmboe

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 500