Jubileumsauksjonen 1814-2014, del 2

Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Wigdehl, Michaloff (1857-1921)
Høst

Olje på lerret
60x72
Signert nede t.h.: MW

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: ""Höst" Michaloff Wigdehl 1912".

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Vurdering