Wigdehl, Michaloff(1857-1921)
Høst
Olje på lerret
60x72
Signert nede t.h.: MW
Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: ""Höst" Michaloff Wigdehl 1912".
Vurdering
Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Tilslag NOK 9 500