Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Wigdehl, Michaloff(1857-1921)
Høst

Olje på lerret
60x72
Signert nede t.h.: MW

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: ""Höst" Michaloff Wigdehl 1912".

Vurdering

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Tilslag NOK 9 500