Jubileumsauksjonen 1814-2014, del 2

Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Erichsen, Thorvald (1868-1939)
Fra Holmsbu

Olje på lerret
65x81
Usignert

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Vurdering