Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Fra Holmsbu

Olje på lerret
65x81
Usignert

Vurdering

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Tilslag NOK 7 000