Nupen, Kjell(1955-2014)
Olje på papir
80x63
Signert nede t.h.: K. Nupen.
Stemplet med rødt stempel nede t.h.: "Nupen ...".
Vurdering
Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Tilslag NOK 24 000
Olje på papir
80x63
Signert nede t.h.: K. Nupen.
Vurdering