Jubileumsauksjonen 1814-2014, del 2

Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Nupen, Kjell (1955-2014)

Olje på papir
80x63
Signert nede t.h.: KN

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 28 000