Jubileumsauksjonen 1814-2014, del 2

Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Peterssen, Eilif (1852-1928)
Rikeball og stolt Gudbjørg. Studie 1902

Olje på lerret
68x101
Signert og datert oppe t.h.: EP 02

Kokkin 492.

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 14 500