Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Peterssen, Eilif(1852-1928)
Ruskevær, Orre. Skisse 1897

Olje på lerret
37x55
Signert, datert og stedsbestemt nede t.v.: Eilif P 97 Jæderen

Kokkin 424.

Vurdering

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Tilslag NOK 16 000