Peterssen, Eilif(1852-1928)
Ruskevær, Orre. Skisse 1897
Olje på lerret
37x55
Signert, datert og stedsbestemt nede t.v.: Eilif P 97 Jæderen
Kokkin 424.
Vurdering
Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Tilslag NOK 16 000
Olje på lerret
37x55
Kokkin 424.
Vurdering