Jubileumsauksjonen 1814-2014, del 2

Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Peterssen, Eilif (1852-1928)
Ruskevær, Orre. Skisse 1897

Olje på lerret
37x55
Signert, datert og stedsbestemt nede t.v.: Eilif P 97 Jæderen

Kokkin 424.

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 16 000