Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Lite hus og stort løvtre 1954

Olje på plate
50x70
Signert og datert nede t.v.: Weidemann -54

Vurdering

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Tilslag NOK 14 000