Jubileumsauksjonen 1814-2014, del 2

Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Lite hus og stort løvtre 1954

Olje på plate
50x70
Signert og datert nede t.v.: Weidemann -54

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 14 000