Lite hus og stort løvtre 1954
Olje på plate
50x70
Signert og datert nede t.v.: Weidemann -54
Vurdering
Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Tilslag NOK 14 000
Olje på plate
50x70
Vurdering