Jubileumsauksjonen 1814-2014, del 2

Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Heramb, Thore (1916-2014)
Komposisjon 1950

Blandingsteknikk på papir
50x55
Signert og datert nede t.h.: Th. Heramb 50

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 22 000