Jubileumsauksjonen 1814-2014, del 2

Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Rose, Knut (1936-2002)
Ibsenmappe: Gengangere

Litografi
73x53
Mappen består av tekst, og 30 original-litografier hvorav 15 er signert nede t.h.: Knut Rose, og nummerert nede t.v.: 39/160.

4. bind i Henrik Ibsen-serien. Utgitt av: Edouard Weiss, Paris 1988. Originalforpakningen medfølger merket: 39

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 20 000