Rose, Knut(1936-2002)
Ibsenmappe: Gengangere
Litografi
73x53
Mappen består av tekst, og 30 original-litografier hvorav 15 er signert nede t.h.: Knut Rose, og nummerert nede t.v.: 39/160.
4. bind i Henrik Ibsen-serien. Utgitt av: Edouard Weiss, Paris 1988. Originalforpakningen medfølger merket: 39
Vurdering
Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Tilslag NOK 20 000