Jubileumsauksjonen 1814-2014, del 2

Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Johannessen, Jens (1934-)
Ibsenmappe: Brand

Litografi
73x53
Mappen består av tekst, og 30 original-litografier hvorav 15 er signert nede t.h.: Jens Johannessen, og nummerert nede t.v.: 98/160.

2. bind i Henrik Ibsen-serien. Utgitt av: Édouard Weiss, Paris 1986. Originalforpakningen medfølger merket: 98.

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 18 000