Jubileumsauksjonen 1814-2014, del 2

Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Johnson, Kaare Espolin (1907-1994)
Himmelskibet

Litografi
76x56,5
Signert nede t.h.: Espolin Johnson.

Nummerert nede t.v.: 33/100.
Fra 1982.

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Vurdering