Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Himmelskibet
Litografi
76x56,5
Signert nede t.h.: Espolin Johnson.
Nummerert nede t.v.: 33/100.
Fra 1982.
Vurdering
Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Litografi
76x56,5
Nummerert nede t.v.: 33/100.
Fra 1982.
Vurdering