Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Røstskøyter II

Litografi
56x63-63,5
Signert nede t.h.: Espolin Johnson.

Nummerert nede t.v.: 99/125.
Fra 1977.

Vurdering

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Tilslag NOK 10 000