Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Røstskøyter II
Litografi
56x63-63,5
Signert nede t.h.: Espolin Johnson.
Nummerert nede t.v.: 99/125.
Fra 1977.
Vurdering
Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Tilslag NOK 10 000
Litografi
56x63-63,5
Nummerert nede t.v.: 99/125.
Fra 1977.
Vurdering