Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Juksafiskere II

Litografi
56x76
Signert nede t.h.: Espolin Johnson -

Nummerert nede t.v.: 26/100. Stempel nede t.v.: "SHKS".
Fra 1978

Vurdering

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Tilslag NOK 15 000