Jubileumsauksjonen 1814-2014, del 2

Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Johnson, Kaare Espolin (1907-1994)
Juksafiskere II

Litografi
56x76
Signert nede t.h.: Espolin Johnson -

Nummerert nede t.v.: 26/100. Stempel nede t.v.: "SHKS".
Fra 1978

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000