Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Juksafiskere II
Litografi
56x76
Signert nede t.h.: Espolin Johnson -
Nummerert nede t.v.: 26/100. Stempel nede t.v.: "SHKS".
Fra 1978
Vurdering
Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Tilslag NOK 15 000