Jubileumsauksjonen 1814-2014, del 2

Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Sitter, Inger (1929-2015)
Komposisjon 1979

Collage på papir, lysmål
71x54
Signert og datert nede t.h.: Inger Sitter 79

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 500