Nupen, Kjell(1955-2014)
Litografi
65x50
Signert nede t.h.: K Nupen.
Nummerert nede t.h.: 6/30.
Ovalt blindstempel nede t.h.: Atelier Clot
Vurdering
Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Tilslag NOK 5 000
Litografi
65x50
Signert nede t.h.: K Nupen.
Nummerert nede t.h.: 6/30.
Vurdering