Jubileumsauksjonen 1814-2014, del 2

Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Nupen, Kjell (1955-2014)

Litografi
65x50
Signert nede t.h.: K Nupen.

Nummerert nede t.h.: 6/30.
Ovalt blindstempel nede t.h.: Atelier Clot

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Vurdering