Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Fylgje1961

Litografi
47x64,5
Signert og datert nede t.h.: Espolin Johnson - 1961

Nummerert og påtegnet nede t.v.: 97/100 "Vårnatt". Påtegnet nede på arket: "Hjertlig hilsen til dig og din kone fra Ba og Espolin!". "Hör Broder, hvor langt er til Dag?". ("Nordlands Trompet" av Petter Dass.).

Vurdering

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Tilslag NOK 44 000