Jubileumsauksjonen 1814-2014, del 2

Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon i blått

Litografi med håndkolorering
76x56
Signert nede t.h.: Weidemann

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Vurdering
NOK 10 000