Komposisjon i blått
Litografi med håndkolorering
76x56
Signert nede t.h.: Weidemann
Vurdering
NOK 10 000
Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Tilslag NOK 9 000
Litografi med håndkolorering
76x56
Signert nede t.h.: Weidemann
Vurdering
NOK 10 000