Jubileumsauksjonen 1814-2014, del 2

Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Ythjall, Terje (1943-)
Beherske og beherskes 1976

Olje på plate
53x41
Signert og datert nede t.h.: T Ythjall 1976.

Påtegnet nede på platen: "Beherske og beherskes fra en betrakters synsvinkel".

UTSTILT:

Statens kunstutstilling, Oslo 1977, kat.nr. 133.

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 000