Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Willums, Olaf Martinius (1886-1967)
Aftenlandskab 1920

Radering, lysmål
34x44
Signert og datert nede t.h.: Olaf Willums 1920

Påtegnet med tittel nede t.v.

Vurdering
NOK 2 000