Willums, Olaf Martinius(1886-1967)
Aftenlandskab 1920
Radering, lysmål
34x44
Signert og datert nede t.h.: Olaf Willums 1920
Påtegnet med tittel nede t.v.
Vurdering
NOK 2 000
Tilslag NOK 1 000
Radering, lysmål
34x44
Påtegnet med tittel nede t.v.
Vurdering
NOK 2 000