Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Zorn, Anders (1860-1920)
Najader 1918

Radering, lysmål
20x27
Signert nede t. h.: Zorn
Signert og datert i platen: 1918 Zorn

Asplund nr. 282.

Vurdering

Tilslag NOK 21 000