Zorn, Anders(1860-1920)
Najader 1918
Radering, lysmål
20x27
Signert nede t. h.: Zorn
Signert og datert i platen: 1918 Zorn
Asplund nr. 282.
Vurdering
Tilslag NOK 21 000
Radering, lysmål
20x27
Signert nede t. h.: Zorn
Asplund nr. 282.
Vurdering