Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Dahl, Hans Andreas(1881-1919)
Fjordabåten kommer

Olje på lerret, oppklebet på plate
30x41
Signert nede t.v.: Hans Andreas Dahl.

Vurdering

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Tilslag NOK 7 000