Jubileumsauksjonen 1814-2014, del 2

Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Dahl, Hans Andreas (1881-1919)
Fjordabåten kommer

Olje på lerret, oppklebet på plate
30x41
Signert nede t.v.: Hans Andreas Dahl.

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Vurdering