Dahl, Hans Andreas(1881-1919)
Fjordabåten kommer
Olje på lerret, oppklebet på plate
30x41
Signert nede t.v.: Hans Andreas Dahl.
Vurdering
Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Tilslag NOK 7 000
30x41
Vurdering