Jubileumsauksjonen 1814-2014, del 2

Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Rasmussen, Anton (1842-1914)
Fjordlandskap med folkeliv

Olje på lerret
60x90
Signert nede t.h.: A. Rasmussen.

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 11 000