Munch-Auksjonen 2014

Auksjon fredag 12. desember 2014 kl 15:00

Teatersalen, Hotel Continental

Munch, Edvard (1863-1944)
Arv

Litografi trykket i svart på middels tynt gulhvitt
Arket: 586x466-469 mm Motivet: 440x315 mm
papir Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

Trykt av Hagen.
1916 (?)
Woll 603.

Auksjonert fredag 12. desember 2014 kl 15:00

Vurdering
NOK 200 000