Auksjon fredag 12. desember 2014 kl 15:00
Salome

Litografi trykket i svart på tynt japanpapir
Arket: 532x386 mm Motivet: 395x305 mm
doublert Signert med blyant nede t.h.: E Munch

1903
Woll 245.

Vurdering
NOK 300 000–500 000

Auksjonert fredag 12. desember 2014 kl 15:00