Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Sinding, Otto (1842-1909)
Anna ved vannet 1878

Olje på lerret
65x45
Signert og datert nede t.h.: Otto Sinding - Kristiania 1878 -

UTSTILT:

Blaafarveværket 2000, kat.nr. 11, avbildet s. 97 i katalogen.

Vurdering
NOK 100 000

Tilslag NOK 120 000