Singer jr., William Henry(1868-1943)
Vinternatt
Olje på lerret
65x55
Signert nede t.h.: W H Singer jr
Vurdering
NOK 10 000
Tilslag NOK 26 000
Olje på lerret
65x55
Vurdering
NOK 10 000