Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00
Singer jr., William Henry(1868-1943)
Vinternatt

Olje på lerret
65x55
Signert nede t.h.: W H Singer jr

Vurdering
NOK 10 000

Tilslag NOK 26 000