Selvportrett med sigar
Litografi trykket i svart på middels tykt gulhvitt
Arket: 607x455 mm Motivet: 565x455 mm
papir Signert med blyant nede t.h.: E Munch
1908-09
Woll 313.
Vurdering
NOK 200 000–300 000
Auksjonert fredag 12. desember 2014 kl 15:00
Tilslag NOK 250 000