Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 1. juni 2015 kl 20:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Ender, Axel (1853-1920)
Søstre, Hallingdal 1915

Olje på lerret
96x67
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Axel Ender. Hallingdal 1915.

Auksjonert mandag 1. juni 2015 kl 20:00

Vurdering
NOK 150 000

Tilslag NOK 240 000