Auksjon mandag 1. juni 2015 kl 20:00
Heyerdahl, Hans(1857-1913)
Trær i Åsgårdstrand

Olje på lerret, oppklebet på plate
20x30
Signert nede t.h.: Heyerdahl

Påtegnet med tittel på baksiden av platen: "Trær i Aasgaardstrand". Motiv mot Kiøsterudgården med Kiøsterudtreet.

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Auksjonert mandag 1. juni 2015 kl 20:00

Tilslag NOK 135 000