Heyerdahl, Hans(1857-1913)
Trær i Åsgårdstrand
Olje på lerret, oppklebet på plate
20x30
Signert nede t.h.: Heyerdahl
Påtegnet med tittel på baksiden av platen: "Trær i Aasgaardstrand". Motiv mot Kiøsterudgården med Kiøsterudtreet.
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert mandag 1. juni 2015 kl 20:00
Tilslag NOK 135 000