Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 1. juni 2015 kl 20:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Hertervig, Lars (1830-1902)
Seilbåter på opprørt hav

Akvarell og gouache på innpakningspapir
18x20
Signert nede t.h.: LHertervig

1880-90-årene.

Auksjonert mandag 1. juni 2015 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 240 000