Rom, Henrik(1887-1919)
På solsiden
Olje på lerret
75x60
Signert nede t.h.: Henrik Rom
Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet: "Paa solsiden".
Kunstnerforbundet, Oslo 1970, kat.nr. 48.
Vurdering
Auksjonert mandag 1. juni 2015 kl 20:00
Tilslag NOK 250 000