Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 1. juni 2015 kl 20:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Rom, Henrik (1887-1919)
På solsiden

Olje på lerret
75x60
Signert nede t.h.: Henrik Rom

Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet: "Paa solsiden".

UTSTILT:

Kunstnerforbundet, Oslo 1970, kat.nr. 48.

Auksjonert mandag 1. juni 2015 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 250 000