Auksjon mandag 1. juni 2015 kl 20:00
Lund, Henrik(1879-1935)
Gunbjør vasker klær

Olje på lerret
103x77
Signert nede t.v.: Henrik Lund

Landsutstillingen for Bildende kunst , Trondheim 1930. Blomqvist Kunsthandel, "Henrik Lund - malerier", 18.02.-11.03.2006, kat.nr. 22 med tittel: "Klesvask" og "Gunbjør vasker klær".

Vurdering

Auksjonert mandag 1. juni 2015 kl 20:00

Tilslag NOK 210 000