Karsten, Ludvig(1876-1926)
Fra Gilleleje 1916
Olje på lerret
91x110
Signert og datert oppe t.v.: Karsten -16
Riksförbundets för bildande konst utställning nr 31, antageligvis kat.nr. 3, med tittel: "Från Gilleleje".
Vurdering
NOK 700 000–900 000
Auksjonert mandag 1. juni 2015 kl 20:00
Tilslag NOK 1 500 000