Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 1. juni 2015 kl 20:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Karsten, Ludvig (1876-1926)
Fra Gilleleje 1916

Olje på lerret
91x110
Signert og datert oppe t.v.: Karsten -16

UTSTILT:

Riksförbundets för bildande konst utställning nr 31, antageligvis kat.nr. 3, med tittel: "Från Gilleleje".

Auksjonert mandag 1. juni 2015 kl 20:00

Vurdering
NOK 700 000–900 000

Tilslag NOK 1 500 000