Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Fra Sandvika 1881
Olje på lerret
41x51
Signert og datert nede t.v.: HF Gude 1881.
Påtegnet på gammel lapp på baksiden av blindrammen: "Tilhörer Frøken Palæmona Treschow. Nr. 16". Annen gammel lapp samme sted: "C. H. T. Wølckow Konservator Dronningensgade 69 . Odense".
Vurdering
Auksjonert mandag 1. juni 2015 kl 20:00
Tilslag NOK 80 000