Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Kystlandskap 1859
Olje på lerret
29x44
Signert og datert nede t.h.: HF Gude 1859
Påtegnet "Fra Vestlandet" på plakett.
Vurdering
NOK 120 000–150 000
Auksjonert mandag 1. juni 2015 kl 20:00
Tilslag NOK 140 000
Olje på lerret
29x44
Vurdering
NOK 120 000–150 000