Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 1. juni 2015 kl 20:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Gude, Hans Fredrik (1825-1903)
Kystlandskap 1859

Olje på lerret
29x44
Signert og datert nede t.h.: HF Gude 1859

Påtegnet "Fra Vestlandet" på plakett.

Auksjonert mandag 1. juni 2015 kl 20:00

Vurdering
NOK 120 000–150 000

Tilslag NOK 140 000