Auksjon mandag 1. juni 2015 kl 20:00
Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Kystlandskap 1859

Olje på lerret
29x44
Signert og datert nede t.h.: HF Gude 1859

Påtegnet "Fra Vestlandet" på plakett.

Vurdering
NOK 120 000–150 000

Auksjonert mandag 1. juni 2015 kl 20:00

Tilslag NOK 140 000