Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Furu i aftenlys

Olje på lerret, oppklebet på plate
52x67
Signert nede t.v.: Th Holmboe

Vurdering