Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 1. juni 2015 kl 20:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Hertervig, Lars (1830-1902)
Myrlendt terreng med husklynge 1865

Akvarell og gouache på papir
11,5x17,5
Signert og datert nede t.h.: LH. 65

Påtegnet med tittel på baksiden. Fra Skissebok III.

Auksjonert mandag 1. juni 2015 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 78 000