Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00
Berger, Einar(1890-1961)
Seilbåt i opprørt sjø 1940

Olje på lerret
60x68
Signert og datert oppe t.v.: E. Berger 40

Vurdering

Tilslag NOK 6 000