Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 1. juni 2015 kl 20:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Impressions de la Nature 1981

Olje på lerret
60x50
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 81

Signert, datert, nummerert (for en utstilling?) og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: "15. Impressions de la Nature Weidemann 81.".

Auksjonert mandag 1. juni 2015 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 64 000