Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 1. juni 2015 kl 20:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Sitter, Inger (1929-2015)
Komposisjon 1984

Olje på papir, lysmål
107x74
Signert og datert nede t.h.: Sitter 84

UTSTILT:

Galleri Riis, Oslo oktober1984, kat.nr. 12.

Auksjonert mandag 1. juni 2015 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 52 000