Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Gude, Hans Fredrik (1825-1903)
Fra Drøbak 1875

Akvarell på papir
30x39
Signert, datert og stedsbestemt nede t.h.: HFG. Drøbak 16 Sept 1875

Stemplet på baksiden av arket: "Nachlass Hans Gude", samt påtegnet med blyant nede t.h.: "17. Strand bei Dröbak Kr. fjord".

Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Vurdering
NOK 35 000–40 000

Tilslag NOK 30 000