Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Landskap med innsjø 1878
Olje på lerret
22x37
Signert og datert nede t.v.: HF Gude 1878
Vurdering
NOK 30 000
Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00
Tilslag NOK 46 000
Olje på lerret
22x37
Vurdering
NOK 30 000