Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Stoltenberg, Matthias (1799-1871)
Fra Disen i Hamar

Olje på papir, oppklebet på lerret
25x34
Usignert

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Malet af: Stoltenberg paa Diesen i Vang". Stoltenberg slo seg på sine eldre dager ned på Østre Disen i Vang, nå Hamar.

Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 17 000