Stoltenberg, Matthias(1799-1871)
Fra Disen i Hamar
Olje på papir, oppklebet på lerret
25x34
Usignert
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Malet af: Stoltenberg paa Diesen i Vang". Stoltenberg slo seg på sine eldre dager ned på Østre Disen i Vang, nå Hamar.
Vurdering
Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00
Tilslag NOK 17 000