Auksjon mandag 8. juni 2015 kl 20:00
Johannessen, Erik Harry(1902-1980)
Vampyr

Olje på lerret
90x60
Signert oppe t.v.: E.H.J.

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: ""Vampyr." Erik Harry Johannessen 1947.".

Galleri Moderne Kunst, Oslo 1947, kat.nr. 13 med tittel: "Vampyr".

Vurdering

Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Tilslag NOK 42 000