Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Aulie, Reidar (1904-1977)
Morgen over byen

Olje på plate
16x22
Signert nede t.h.: Aulie

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av platen: "Reidar Aulie Morgen over byen." Også påtegnet antageligvis av kunstneren samme sted, men med en annen penn: "(Oslo) 1939.".

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo Mars 1939, kat.nr. 57.

Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000