Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Grimelund, Johannes (1842-1917)
Elvelandskap fra Amboise, Loiredalen 1882

Olje på lerret
50x80
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Grimelund. Amboise 14 Novbr 1882.

Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Vurdering