Grimelund, Johannes(1842-1917)
Elvelandskap fra Amboise, Loiredalen 1882
Olje på lerret
50x80
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Grimelund. Amboise 14 Novbr 1882.
Vurdering
Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00
Olje på lerret
50x80
Vurdering