Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Eiebakke, August (1867-1938)
To kvinner i sommerlandskap

Olje på lerret
54x69
Signert nede t.v.: Aug. Eiebakke

Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 25 000